Predĺžená záruka

Splňte si sen o vašom vozidle

Predĺžené záruky na jazdené vozidlá predstavujú vhodnú voľbu pre každého majiteľa. Poskytujú kľud a istotu, že aj po skončení pôvodnej záruky bude vozidlo naďalej chránené pred neočakávanými opravami a s nimi spojenými nákladmi. Najväčšími výhodami sú rozsah a krytie. Existuje viacero možností a dĺžok záruk, ktoré si každý vyberie podľa individuálnych potrieb.
Predĺžená záruka na vaše vozidlo

Časté otázky

Aké sú možnosti záruk našich vozidiel?

Okrem štandardnej záruky na skryté vady je možnosť predĺženej záruky na každé vozidlo z našej ponuky.

Čo znamená predĺžená záruka?

Krytie nákladov (diely aj práca) potrebných na odstránenie prípadných závad a porúch vzniknutých na vozidle. V podstate záruky podobné tým, ktore sú na nové vozidlá.

Ako dlho bude platná predĺžená záruka od Damixtrade?

Záruku je možné dojednať na časový interval od 6 do 36 mesiacov podľa rozhodnutia zákazníka. Zákazník navyše nemusí byť limitovaný počtom najazdených kilometrov. Pokojne tak môžete jazdiť aj viac ako 50 tisíc km ročne.

Aký je rozsah krytia predĺženou zárukou?

Na výber je viacero alternatív. V prípade záujmu je k dispozícii kompletné krytie všetkých súčasti až do výšky nadobúdacej ceny vozidla.

Je potrebné vykonať servis vozidla v značkovom, autorizovanom servise, alebo priamo v Damixtrade?

Nie, nie je to potrebné.

Máte záujem o viac informácií?

Budeme veľmi radi, ak nás kontaktujete e-mailom – info@damixtrade.sk, telefonicky – +421 915 834 533 alebo nás navštívite priamo v našej predajni. Tešíme sa na vás.