AUTO NA SPLÁTKY

Splňte si sen o vašom vozidle

Dlhodobo spolupracujeme s renomovanými finančnými spoločnosťami (banky, leasingové spoločnosti), vďaka čomu z ich portfólia zabezpečíme pre vás výhodne financovanie vami vybratého vozidla.

Vďaka odbornosti nášho personálu vám vyberieme produkt tak, že si môžete prispôsobiť financovanie vozidla vašim možnostiam a požiadavkám.

Poskytujeme financovanie áut pre každého

Naším klientom sa snažíme sprostredkovať najlepšie možné finančné služby. Financovanie áut poskytujeme pre fyzické osoby, firmy (právnické osoby), dôchodcov aj ľudí pracujúcich v zahraničí.

Financovanie vozidiel

Našim klientom poskytujeme komplexné poradenstvo v oblasti financovania vozidiel. Predstavíme možnosti a ukážeme vhodné riešenia pri kúpe auta.

Najvýhodnejšia ponuka

Na základe monitoringu trhu vypracujeme pre vás najvýhodnejšiu ponuku, ktorá bude pripravená presne na mieru.

Financovanie v rámci SR

Poskytujeme možnosť financovať vami vybrané auto v rámci celej SR.

FInancovanie externých áut

Chcete si kúpiť auto od kamaráta alebo známeho? Poskytujeme jedinečnú možnosť financovať autá zakúpené mimo nášej predajne.

bez nutnosti havarijneho poistenia

Pri financovaní sa snažíme 100% splniť požiadavky našich zákazníkov a prispôsobiť sa im. Preto nevyžadujeme havarijné poistenie ako súčasť financovania vozidla.

PREDČASNÉ SPLATENIE

Kedykoľvek počas celej doby splácania poskytujeme možnosť predčasného bezúročného splatenia automobilov. Bez skrytých pokút a zmluvných poplatkov.

Máte záujem o financovanie auta?

Pošlite nám žiadosť o financovanie