Previous Frame Next Frame
 • Naozaj kvalitné vozidlá

  Kvalitou sa nám nevyrovná nikto

  Model 1
 • Garancia

  Zmluvne garantujeme:
  - pravosť najazdených kilometrov
  - pôvod auta
  - technický stav

  Model 2
 • Dovoz

  Nenachádza sa auto Vašich predstáv v našej ponuke? Kontaktujte nás a vami vybrané vozidlo Vám dovezieme priamo na objednávku

  Model 3
 • Superb

  ponúkame Vám širokú ponuku vozidiel Škoda Superb

  Model 4
O spoločnosti
Spoločnosť pôsobí na Slovenskom trhu nepretržite od roku 2004. Dlhodobou spoluprácou so zahraničnými dodávateľmi dokážeme pre vás priviesť na Slovensko vozidlá najvyššej kvality za čo najpriaznivejšie ceny a to nielen na Slovenskom, ale aj Európskom trhu kvalitných ojazdených vozidiel z garanciou kvality.
Kvalita

Naše oddelenie nákupu dôkladne vyberá kvalitné a nehavarované vozidlá, ktoré mali vždy len jedného predchádzajúcehomajiteľa. Vozidlá pochádzajú výlučne z Belgicka, príležitostne z Holandska a Nemecka, od dôkladne preverených zmluvných dodávateľov. Nikdy nenakupujeme od priekupníkov ani od iných tuzemských či zahraničných autobazárov. Každé auto absolvuje vstupnú technickú kontrolu, všetky vozidlá sú profesionálne vyčistené a sú bez ďalších investícií. Naše autá majú kompletnú servisnú históriu, servisnú knižku a kontrolu originality. Všetky vozidlá, ktoré predávame sú našim majetkom. Pravdivosť najazdených kilometrov zmluvne garantujeme. Poskytujeme 6 mesačnú záruku na skryté vady na vozidlách.
Cena

V cene každého vozidlaje zahrnuté kompletné prihlásenie vozidla v SR, vrátane všetkých administratívnych poplatkov. Za všetky vozidlá bola zaplatená DPH .
Garancia

Pravosť najazdených kilometrov vám zmluvne garantujeme, v prípade zistenia, že došlo k manipulácii s tachometrom vyplatíme kupujúcemu dvojnásobok kúpnej ceny.

Ďalej garantujeme:

-pôvod vozidla (každé vozidlo má kontrolu originality)

-technický stav (dôkladná technická prehliadka, pravidelný servis v autorizovanom servise u predchádzajúceho majiteľa je podmienkou pre nas nakup auta)

-na vozidlá sa nevzťahujú práva tretích strán (leasing, exekúcia, záložné práva) -zaplatenie dane z pridanej hodnoty
Personál

V spoločnosti Damix trade s.r.o. sa môžete spoľahnúť na odborné znalosti našho personálu.

Dokonale Vám poradíme pri rozhodovaní a kúpe vozidla. Všetci naši spolupracovníci majú dlhoročné skúsenosti z odboru automobilovej problematiky, tiež sú Vám k dispozícii cenné rady automobilového pretekára, ktorý vám zodpovie na vaše otázky ohľadne jazdných vlastností vozidiel a technických parametrov vozidiel.

Slušné a ústretové správanie je samozrejmosťou.
Poistenie

Priamo u nás v ponúkame možnosť uzatvoriť povinné zmluvné poistenie.
Leasing

Spolupracujeme s najvačšou a najúspešnšjšou leasingovou spoločnosťou na trhu s ojazdenými vozidlami Volkswagen Finančné služby. Vašu leasingovú ponuku a následne zmluvu pripravíme priamo na mieste v našej kancelárii. Viac info nájdete tu.
Otváracie hodiny

Pondelok až piatok od 9.00 do 18.00, sobota od 8.00 do 13.00, v nedeľu a vo sviatok stačí zavolať a dohodnúť si individuálne stretnutie.
Poradenstvo

Poradíme Vám, aby sa kúpa vášho vysnívaného vozidla nestala nočnou morou:

Technický stav

V Belgickom kráľovstve majú veľmi mierne zimné obdobia, preto nie sú vozidla poškodené od posypovej soli ani od kamienkov, taktiež nepodliehajú korózii.

Kvalitná cestná sieť v Belgicku zabezpečuje, že nápravy a ostatné časti podvozku sú vždy v 100% stave. Pre porovnanie vozidlo, ktoré najazdilo v SR 100 000km je rovnako opotrebené ako vozidlo, ktoré v Belgicku najazdilo dvojnásobný počet km (200 000).

Manipulácia stavu kilometrov je v Belgicku trestný čin.
v Vždy nakupujte len vozidlá, pri ktorých vie predajca zdokladovať servisnú históriu v značkovom servise. Obzvlášť buďte ostražitý pri vozidlách, ktoré nemajú tzv. elektronickú servisnú knihu, teda neviete si cez autorizovaný servis preveriť pravdivosť servisnej histórie (Ford, Alfa Romeo, Opel, Toyota atd ). Pozor, neuverte na pekné sľuby, ale tvrdo nástojte na svojich právach. Falzifikát servisnej knihy je možné na internete zakúpiť za 50 € ! Vždy kontaktujte servis, ktorý je uvedený na pečiatke v servisnej knihe a na základe VIN si overte, či tam vozidlo naozaj servisovali a hneď sa dozviete, či nakupujete od seriózneho predajcu alebo podvodníka. Ani meno veľkej spoločnosti, či masívna reklama ešte neznamená serióznosť.
Preverte si, či vozidlo nebolo ťažko havarované alebo inak závažne poškodené. V prípade, že to nedokážete sami, požiadajte o odbornú pomoc.
Ideálne je zakúpiť vozidlo, ktoré pred vami vlastnil len jeden majiteľ.
Pôvod vozidla

Podľa možnosti požadujte od predajcu aktuálny protokol z Kontroly originality.
Cena vozidla

Cena vozidla musí vždy zodpovedať stavu daného auta. Pamätajte, neexistujú lacné vozidlá, pretože každý majiteľ, ktorý predáva kvalitné vozidlo si je vedomý jeho hodnoty, či už je to na Slovensku, alebo v zahraničí.

Cena vozidla klesá jeho vekom a stavom najazdených km, preto nie je možné, aby rovnaký typ auta s podobnou výbavou stál u jedného predajcu napr. 12 000€ a u iného 8.000€. Zavolajte lacnejšiemu a s určitosťou Vám bude tvrdiť otrepané frázy typu: predávam z rodinných dôvodov, mám finančné problémy, stviame dom atď.

Pozor! Práve toto sú vozidlá, ktoré buď to boli havarované, alebo majú v skutočnosti najazdených o 150 000 km viac. Vy ako laik to pri vizuálnej kontrole nemusíte zaregistrovať.

Preverte si či bola za vozidlo dovezené zo zahraničia priznaná a odvedená DPH . ( Inak Vaše vozidlo pochádza z tresnej činnosti!!! )

Tiež si dajte pozor na nevýhodné úvery, keď počas splácania auta jeho hodnotu preplatíte.V prípade, že budete potrebovať pomôcť, alebo poradiť pri kúpe kvalitného vozidla pokojne nás kontaktujte.